Kód: UCST-122097/30N
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Určení Dámské
Materiál Stříbro 925/1000
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.75 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámské náušnice stříbro 925 kruhy UCST-122097/30N
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 1,75 g
Rozměry:
  • průměr: 30,00 mm
  • šířka: 2,00 mm
Určení Dámské
Materiál Stříbro 925/1000
Váha materiálu 1.75 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm