Kód: UCST-122097/30N
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Naušnice
Provedení Kruhy
Určení Dámské
Materiál Stříbro 925/1000
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.75 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámské náušnice stříbro 925 kruhy UCST-122097/30N
Popis produktu
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 1,75 g
Rozměry:
  • průměr: 30,00 mm
  • šířka: 2,00 mm
Povrchová úprava:
  • lesklá
Termín dodání:
- při objednání do 12:00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Druh Naušnice
Provedení Kruhy
Určení Dámské
Materiál Stříbro 925/1000
Váha materiálu 1.75 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm