Prodejna

Slovo majitele

Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych z pozice majitele řekl několik slov o naší výrobní společnosti. Již od roku 2000 vyrábíme zlaté a stříbrné šperky se zirkony a diamanty s hlavním zaměřením na zásnubní a snubní prsteny. Na každý rok pro Vás připravujeme nové kolekce, které jsou navrženy podle posledních světových trendů. Spojením nejnovějších výrobních technologií a nejlepších zlatníků dosahujeme špičkové kvality našich šperků.

Plně si uvědomuji, jak důležitý je pro vás okamžik zásnub a svatby, a s ním spojený výběr a nákup zásnubního popř. snubního prstenu. Jedním z našich hlavních cílů je Vám zpříjemnit a usnadnit Vaše rozhodování, proto neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem a požadavkem.

S přáním jen toho nejlepšího, Aleš Kabelka

Vznik

Firma goldex vznikla v roce 2000 jako výrobní a velkoobchodní klenotnická firma se zaměřením na zlaté a stříbrné šperky se zirkony a drahými kameny. Postupem času jsme začali upouštět od výroby levnějších především stříbrných šperků a začali jsme se specializovat, díky disponování s nejmodernějšími technologiemi a špičkovými zlatníky, na zlaté šperky s diamanty včetně snubních a zásnubních prstenů.

Současnost

V současné době se držíme tohoto zaměření a na každý rok pro Vás připravujeme nové kolekce šperků, včetně snubních a zásnubních prstenů navržené dle posledních světových trendů. Na vývoj těchto trendů pružně reagujeme, a proto v naší nabídce naleznete šperky z nových materiálů jako je např. titan a stále populárnější kombinace materiálů jako např. ocel/titan, ocel/zlato atd.

Budoucnost

Jedním z hlavních cílů klenotnické firmy Goldex je rozšíření našich zlatnictví po ČR abychom byli blíže k Vám, našim zákazníkům. Dalším z mnoha cílů je neustálé sledování a určování nových trendů ve šperkařství, jako i využití nových hi-tech materiálů a propojení nových výrobních technologií a jejich začleňování do výroby. Díky spojení těchto věcí, chceme rozšiřovat a posilovat naše postavení na šperkařském trhu.

 

 

Obchod Kralupy

Naší kamennou prodejnu - zlatnictví Goldex, naleznete v Kralupech nad Vltavou v obchodním domě - hypermarketu Tesco, kde Vás rádi uvítáme od pondělí do neděle od 9 do 20hod. Jelikož firma Goldex je především výrobní a velkoobchodní firma, jedná se zatím o jedinou prodejnu, ale naším záměrem je další rozšíření zlatnictví blíže k Vám - po ČR. Zde máme pro Vás připraveny všechny modely snubních i zásnubních prstenů ve vzorkovnicích, takže si prsteny můžete prohlédnout, vyzkoušet a objednat za stejné ceny jako v internetovém obchodě. Samozřejmě Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem a určením správných velikostí snubních prstenů či zásnubního prstenu. Dále v našem obchodě můžete zakoupit zlaté šperky se zirkony a diamanty, ocelové šperky se zirkony či s krystaly Swarovski, nebo značkové ocelové šperky např. Axcent of Scandinavia, Sagapo. V našem zlatnictví si můžete vybrat z velkého množství hodinek renomovaných a modních značek jako jsou Casio, Puma, Esprit, Elite, Morellato, Jet Set, Axcent of Scandinavia nebo dětských hodinek Hello Kitty. Samozřejmě si můžete Vaše šperky, v případě potřeby, nechat odborně opravit popř. zrenovovat nebo se na nás obrátit s individuálním přáním na výrobu Vašeho šperku.