Kód: B1702582-1264-SLX
Značka: Goldex
-39%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení Bez kamenů
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Kameny Bez kamene
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Náramek se srdíčkem - stříbro 925 B1702582-1264-SLX
Popis produktu
Materiál:
  •     stříbro 925/1000
  •     váha: +/- 4,00 g
Rozměry:
  •     šířka jednoho řetízku: 1,70 mm
  •     šířka dvou řetízků: 3,40 mm
  •     srdce: 8,50 x 12,50 mm