Kód: B1702582-1264-SLX
Značka: Goldex
-39%
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení Bez kamenů
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Kameny Bez kamene
Náramek žluté zlato 585 Anker 44-1021
Náramek se srdíčkem - stříbro 925 B1702582-1264-SLX
Popis produktu
Materiál:
  •     stříbro 925/1000
  •     váha: +/- 4,00 g
Rozměry:
  •     šířka jednoho řetízku: 1,70 mm
  •     šířka dvou řetízků: 3,40 mm
  •     srdce: 8,50 x 12,50 mm