| Rozměr pouzdra | 27 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Modrá |
| Materiál sklíčka | Plastové |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dětské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Bílá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Řemínek | Textil |
Dětský model Lorus RRX47JX9 zaujme jednoduchým a hravým designem v modrobílém provedení, který je ideální pro každodenní nošení. Přehledný analogový ciferník s výraznými číslicemi usnadňuje dětem orientaci v čase a podporuje jejich samostatnost. Lehké plastové pouzdro v kombinaci s textilním řemínkem zajišťuje pohodlí při nošení a dostatečnou odolnost při běžných dětských aktivitách. Díky vodotěsnosti do 100 metrů jsou hodinky vhodné i pro plavání a vodní hry. Spolehlivý quartzový strojek poskytuje přesný chod a nenáročnou údržbu, což ocení jak děti, tak rodiče při každodenním používání.
Značka Lorus patří ke světoznámému výrobci kvalitních japonských hodinek SEIKO WATCH CORPORATION. Hodinky byly uvedeny na trh roku 1982 a doplnili tím značky Seiko a Pulsar.
Značka Lorus je proslavená svou spolehlivostí, širokou škálou designů a také cenovou dostupností.
| Rozměr pouzdra | 27 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Modrá |
| Materiál sklíčka | Plastové |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dětské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Bílá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Řemínek | Textil |
