| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Žlutá |
| Materiál sklíčka | Plastové |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dětské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Žlutá |
| Barva ciferníku | Žlutá |
| Řemínek | Silikon |
Dětský model Lorus RRX47HX9 zaujme výrazným zeleným designem, který působí hravě a zároveň sportovně. Přehledný analogový ciferník s ručičkami usnadňuje dětem orientaci v čase a podporuje jejich první kroky s klasickými hodinkami. Lehké plastové pouzdro doplněné silikonovým řemínkem zajišťuje pohodlí při celodenním nošení i dostatečnou odolnost při běžných aktivitách. Díky vodotěsnosti do 100 metrů jsou hodinky vhodné i pro plavání a aktivní trávení volného času. Spolehlivý quartzový strojek se postará o přesný chod a nenáročnou údržbu, což ocení jak děti, tak rodiče.
Značka Lorus patří ke světoznámému výrobci kvalitních japonských hodinek SEIKO WATCH CORPORATION. Hodinky byly uvedeny na trh roku 1982 a doplnili tím značky Seiko a Pulsar.
Značka Lorus je proslavená svou spolehlivostí, širokou škálou designů a také cenovou dostupností.
| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Žlutá |
| Materiál sklíčka | Plastové |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dětské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Žlutá |
| Barva ciferníku | Žlutá |
| Řemínek | Silikon |
