| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Modrá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Klasické hodinky |
| Určení | Dětské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Modrá |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Řemínek | Silikon |
Dětské hodinky Lorus RRX45HX9 s motivem vesmíru a hvězdiček. Hodinky mají pohodlný silikonový řemínek. Zaručeně u dětí oceníte voděodolnost 100 M.
Značka Lorus patří ke světoznámému výrobci kvalitních japonských hodinek SEIKO WATCH CORPORATION. Hodinky byly uvedeny na trh roku 1982 a doplnili tím značky Seiko a Pulsar.
Značka Lorus je proslavená svou spolehlivostí, širokou škálou designů a také cenovou dostupností.
| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Modrá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Klasické hodinky |
| Určení | Dětské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Modrá |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Řemínek | Silikon |
