Kód: PKL24-011
Značka: Goldex
-31%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Druh Náramky
Provedení Bez kamenů
Určení Unisex
Materiál Zlato - žluté
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 0.63 g
Kameny Bez kamene
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Náramek žluté zlato 585 provázkový z černých ach kuliček PKL24-011
Popis produktu
Materiál:
  • zlato 585/1000 - 14 karátů
  • váha: +/- 0,63 g
Rozměry:
  • délka provázku: 15,00 - 25,00 cm
  • šířka provázku: 1,70 mm
  • průměr černých kuliček: 5,50 mm
  • průměr zlatých kuliček: 2,40 mm