Kód: PKL24-012
Značka: Goldex
-31%
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Druh Náramky
Provedení Bez kamenů
Určení Dámské
Materiál Zlato - žluté
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 0.60 g
Kameny Bez kamene
Náramek zlato 585 facetovaný 44-1539
Dámský náramek žluté zlato 585 červený provázkový kuličkami PKL24-012
Popis produktu
Materiál:
  • zlato 585/1000 - 14 karátů
  • váha: +/- 0,60 g
Rozměry:
  • délka provázku: 13,00 - 25,00 cm
  • šířka provázku: 1,50 mm
  • červené kostky: 4,40 x 4,40 mm
  • průměr zlatých kuliček: 2,40 mm