Kód: GST-11257
869s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Prsteny
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.80 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Náušnice žluté zlato 585 kroužky 15 mm 12-068
Dámský prsten stříbro 925 zirkon GST-11257
Popis produktu
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 1,80 g
Rozměry:
  • obroučka v zadní části: 2,50 mm
  • obroučka: v předu u ozdoby: 5,00 mm
  • zirkony: 1,25 mm
Povrchová úprava:
  • lesk
Termín dodání:
  • při objednání do 12.00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení.
Značka
Goldex
Parametry
Druh Prsteny
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.80 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá