Kód: ZS-150/P-OKS
712s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Přívěsky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Matná
Váha materiálu 3.00 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Šířka celková 13 mm
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský přívěsek stříbro 925 zirkon ZS-150/P-OKS
Popis produktu
K přívěsku můžete dokoupit náušnice do setu pod označením ZS-150/E-OKS
K přívěsku je vhodné použít řetízek o max. průměru 2,50 mm. Na doplňujících fotografiích je vidět přívěsek na řetízku pod označením VEGD-022R-Rh, MGC-RND-030R-Rh a CHRS-ROCK-030R-Rh.
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 3,00 g
Rozměry:
  • zirkony: 1,50 mm
  • šířka: 13 mm
  • výška s očkem: 37 mm
  • výška bez očka: 32 mm
Povrchová úprava:
  • mat
Termín dodání:
- při objednání do 13.00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Značka
Goldex
Parametry
Druh Přívěsky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Matná
Váha materiálu 3.00 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Šířka celková 13 mm