Kód: E1503143-2281-SLX
778s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Naušnice
Provedení Pecky
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.10 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Černá
Výška celková 9 mm
Dámský řetízek stříbro 925 cHRS-13-RDIS162F-020-AWY-RH CHRS-13RDIS162F-020-AWY-RH
Dámské náušnice stříbro 925 zirkon křížky E1503143-2281-SLX
Popis produktu
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • Váha: +/- 1,10 g
Rozměry:
  • šířka kříže: 6 mm
  • výška: 9 mm
  • zirkony: 1,50 mm
Povrchová úprava:
  • lesk
Termín dodání:
  • při objednání do 12.00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení.
Značka
Goldex
Parametry
Druh Naušnice
Provedení Pecky
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.10 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Černá
Výška celková 9 mm