Kód: ZS-150/E-OKS
806s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Naušnice
Provedení Visací
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Matná
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámské náušnice stříbro 925 zirkon pro ženy se ZS-150/E-OKS
Popis produktu
K náušnicím můžete dokoupit přívěsek do setu pod označením ZS-150/P-OKS
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 2,50 g
Rozměry:
  • délka s ozdobou: 31,00 mm
  • ozdoba: 23 x 9 mm
  • zirkon: 1,50 mm