Kód: MORP1444AD10
751s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Naušnice
Provedení Visací
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 3.10 g
Kameny Perly + zirkony
Výška celková 60 mm
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací MORP1444AD10
Popis produktu
erlové náušnice se zapínají na puzety.
Materiál:
  •  stříbro 925/1000
  •  váha: +/- 3,10 g
Rozměry:
  • výška: 60 mm
  • zirkon: 3 mm
  • perla: 10 mm
 Povrchová úprava:
  • lesklá
Termín dodání:
- při objednání do 14.00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Druh Naušnice
Provedení Visací
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 3.10 g
Kameny Perly + zirkony
Výška celková 60 mm