Kód: M8019ND150
895s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 3.00 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 1.50 mm
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámské náušnice stříbro 925 - kruhy 43 mm M8019ND150
  •     stříbro 925/1000
  •     váha: +/- 3,00 g
Rozměry:
  •     průměr: 43 mm
  •     šířka: 1,50 mm
Materiál Stříbro
Váha materiálu 3.00 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 1.50 mm