Kód: UCST-12351/30/N
806s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm
Náramek zlato 585 facetovaný 44-1539
Dámské náušnice stříbro 925 kruhy UCST-12351/30/N
Popis produktu
Materiál:
  • stříbro 925/100m
Rozměry:
  • průměr: 30,00 mm
  • šířka: 2,00 mm
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm