Kód: UCST-122439/50/Z
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 2.70 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámské náušnice stříbro 925 kruhy UCST-122439/50/Z
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 2,70 g
Rozměry:
  • průměr: 50,00 mm
  • šířka: 2,00 mm
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 2.70 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm