Kód: UCST-122439/50/C
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 2.75 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm
Náramek žluté zlato 585 Anker 44-1021
Dámské náušnice stříbro 925 kruhy UCST-122439/50/C
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 2,75 g
Rozměry:
  • průměr: 50,00 mm
  • šířka: 2,00 mm
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 2.75 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm