Kód: UCST-121240/45/Z
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 3.30 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámské náušnice stříbro 925 kruhy UCST-121240/45/Z
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 3,30 g
Rozměry:
  • průměr: 45,00 mm
  • šířka: 2,00 mm
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 3.30 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm