Kód: UCST-121240/45/C
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Naušnice
Provedení Kruhy
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 3.30 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámské náušnice stříbro 925 kruhy UCST-121240/45/C
Popis produktu
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 3,30 g
Rozměry:
  • průměr: 45,00 mm
  • šířka: 2,00 mm
Povrchová úprava:
  • lesklá
Termín dodání:
- při objednání do 12:00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Druh Naušnice
Provedení Kruhy
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 3.30 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.00 mm