Kód: UCST-123049
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 2.80 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Šířka celková 2.30 mm
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámské náušnice stříbro 925 zirkon kruhy se 20 mm UCST-123049
  • stříbro 925/1000
  • váha:  +/- 2,80 g
Rozměry:
  • průměr: 20,00 mm
  • šířka: 2,30 mm
  • zirkony: 2,00 mm
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 2.80 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Šířka celková 2.30 mm