Kód: M8020ND150
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 3.90 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 1.50 mm
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámské náušnice stříbro 925 - kruhy 45 mm M8020ND150
  •     stříbro 925/1000
  •     váha: +/- 3,90 g
Rozměry:
  •     průměr: 45 mm
  •     šířka: 1,50 mm
Materiál Stříbro
Váha materiálu 3.90 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 1.50 mm