Kód: M8015ND150
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Naušnice
Provedení Kruhy
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Kameny Bez kamene
Šířka celková 1.50 mm
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámské náušnice stříbro 925 - kruhy 25 mm M8015ND150
Popis produktu
Materiál:
  •     stříbro 925/1000
  •     váha: +/- 2,00 g
Rozměry:
  •     průměr: 20 mm
  •     šířka: 1,50 mm
Povrchová úprava:
  • lesklá
Termín dodání:
- při objednání do 12.00 je  odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Druh Naušnice
Provedení Kruhy
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Kameny Bez kamene
Šířka celková 1.50 mm