Kód: MORP1444AD10
751s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Naušnice
Provedení Visací
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 3.10 g
Kameny Perly + zirkony
Výška celková 60 mm
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací MORP1444AD10
Popis produktu
erlové náušnice se zapínají na puzety.
Materiál:
  •  stříbro 925/1000
  •  váha: +/- 3,10 g
Rozměry:
  • výška: 60 mm
  • zirkon: 3 mm
  • perla: 10 mm
 Povrchová úprava:
  • lesklá
Termín dodání:
- při objednání do 14.00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Druh Naušnice
Provedení Visací
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 3.10 g
Kameny Perly + zirkony
Výška celková 60 mm