Kód: ORA9103D10-CN
895s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava matná
Druh Naušnice
Provedení Visací
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Matná
Váha materiálu 3.00 g
Kameny Bez kamene
Délka celková 31.00 mm
Dámské náušnice žluté zlato 585 30 mm 12-657
Dámské náušnice stříbro 925 stříbné ORA9103D10-CN
Popis produktu
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 3,00 g
Rozměry:
  • průměr kuličky: 10,00 mm
  • délka: 31,00 mm
Povrchová úprava:
  • matná
Termín dodání:
- při objednání do 12.00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Značka
Goldex
Parametry
Druh Naušnice
Provedení Visací
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 3.00 g
Kameny Bez kamene
Délka celková 31.00 mm