Kód: B2001471-0331-SLX
Značka: Goldex
-39%
Barva kamene Bílá
Náramek žluté zlato 585 Anker 44-1021
Zlacený náramek FAMILY - stříbro 925 B2001471-0331-SLX
  •     stříbro 925/1000
  •     váha: +/- 3,40 g
Rozměry:
  •     šířka náramku: 2,00 mm
  •     písmenka cca: 6,00 x 5,00 mm
  •     zirkony : 1,25 mm