Kód: B2001469-0331-SLX
Značka: Goldex
-40%
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 3.10 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Dámské náušnice stříbro 925 perly visací UCST-123120P-B
Dámský náramek stříbro 925 hAPPY v barvě B2001469-0331-SLX
Popis produktu
Náramek je vyroben ze stříbra o ryzosti 925/1000 v lesklé povrchové úpravě.
Materiál:
  •     stříbro 925/1000
  •     váha: +/- 3,10 g
Rozměry:
  •     šířka náramku: 2,00 mm
  •     písmenka cca: 6,00 x 5,00 mm
  •     zirkony : 1,25 mm