Kód: B2100527-1905-SLX
Značka: Goldex
-47%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 22.70 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náramek stříbro 925 zirkon pozlacený B2100527-1905-SLX
Popis produktu
Náramek je vyroben ze stříbra o ryzosti 925/1000 v lesklé povrchové úpravě.
Materiál:
  •     stříbro 925/1000
  •     váha: +/- 22,70 g
Rozměry:
  •     šířka náramku: 8,00 mm
  •     zirkony: 1,00 mm, 1,25 mm