Kód: MBR1736BD12
Značka: Goldex
-47%
Extra sleva
Novinka
Elegantní stříbrný náramek zdobený broušenou kuličkou o rozměru 12mm. Náramek má tvořený řetízek z oček, které se spojují kolmo k sobě a dále má… Celý popis
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 4.00 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.50 mm
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náramek stříbro 925 stříbra s kuličkou MBR1736BD12
Popis produktu
Elegantní stříbrný náramek zdobený broušenou kuličkou o rozměru 12mm. Náramek má tvořený řetízek z oček, které se spojují kolmo k sobě a dále má řetízek prodlužovací část, kterou je možné zapnout od 16 cm až na délku 19 cm.
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 4,00 g
Rozměry:
  • délka náramku: 16 cm, možné prodloužit až na 19 cm
  • šířka: 2,50 mm
  • kulička: 12,00 mm
Povrchová úprava:
  • lesklá
Termín dodání:
- při objednání do 14.00 je  odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Váha materiálu 4.00 g
Kameny Bez kamene
Šířka celková 2.50 mm