Kód: N1400013-0871-SLX
777s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náhrdelníky
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 2.50 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Náušnice žluté zlato 585 kroužky 15 mm 12-068
Dámský náhrdelník stříbro 925 zirkon N1400013-0871-SLX
Popis produktu
Materiál:
  • stříbro 925/1000
  • váha: +/- 2,50 g
Rozměry:
  • délka řetízku: 42 cm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
  • zirkon: 4,00 mm
Povrchová úprava:
  • lesk
Termín dodání:
- při objednání do 14.00 je  odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení!
Značka
Goldex
Parametry
Druh Náhrdelníky
Určení Dámské
Materiál Stříbro
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 2.50 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá