Kód: 140015ZL-DIA-Black
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Prsteny
Provedení Prsten
Určení Dámské
Materiál Zlato - žluté
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.70 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Černá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,20 mm
Kameny počet 17
Kameny váha 0.102 ct
Kameny barva černá - Black
Kameny čistota u této barvy se neuvádí
Náramek zlato 585 facetovaný 44-1539
Dámský prsten přírodní diamant 0.102 ct kříž s černé brilianty žluté zlato 140015ZL-DIA-Black
Popis produktu
Designový prsten ve tvaru kříže, je vyroben ze žlutého čtrnácti karátového zlata - 585/1000 v lesklé povrchové úpravě s černými diamanty, které jsou vybroušeny kulatým briliantovým brusem. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných prstenů.
Materiál:
  • zlato: 585/1000
  • váha: +/- 1,70 g
Rozměry:
  • šířka obou kratších ramen s diamanty: 10 mm
  • délka kříže s diamanty: 15 mm
  • výška kříže s diamanty: 2,00 mm
  • šířka obroučky u hlavy prstenu: 1,40 mm
  • šířka obroučky dole: 1,40 mm
Diamanty:
  • typ: kulatý
  • brus: briliantový
  • rozměr: 1,20 mm 17 ks
  • váha: 0,102 ct
  • barva: černá - Black
  • čistota: u této barvy se neuvádí
Samozřejmostí je luxusní krabička ZDARMA a certifikát na diamanty a celý šperk!
Značka
Goldex
Parametry
Druh Prsteny
Provedení Prsten
Určení Dámské
Materiál Zlato - žluté
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.70 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Černá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,20 mm