| Rozměr pouzdra | 42 x 14 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Hnědá |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Luminiscence | Ručičky |
| Ukazatel data | Datum + den |
| Ostatní | Šroubovací korunka |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Klasické hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Automatický |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Řemínek | Kůže |
Elegantní model automatických hodinek PRIM Paprsek (edice 02) s moderním strukturovaným ciferníkem, s luminiscenčními doplňky a nově 10 ATM. Model inspirovaný čistými liniemi, klasickým designem, ale nadčasovým vzhledem. Pánové ocení dny v týdnu v češtině. Oživte svůj outfit ve velkém stylu. Pokračování modelové řady automatic Paprsek, vytvořené dle požadavkům mužů, kteří si přáli klasický model PRIM se šroubovací korunkou a 10 ATM. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L v kombinaci matu a lesku.
Česká značka Prim je na trhu již od roku 1946. Vyznačuje se skvělou přesností a spolehlivostí. Pro výrobu hodinek Prim jsou využívány jen ty nejkvalitnější materiály a nejpřesnější strojky na světě.
| Rozměr pouzdra | 42 x 14 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Hnědá |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Luminiscence | Ručičky |
| Ukazatel data | Datum + den |
| Ostatní | Šroubovací korunka |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Klasické hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Automatický |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Řemínek | Kůže |
