| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Ukazatel data | Datum + den + měsíc |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Klasické hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Automatický |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrná |
| Barva ciferníku | Červená |
| Řemínek | Kůže |
Představujeme vám nejnovější edici hodinek PRIM Manager CZ s českými názvy měsíců a dnů. Tyto elegantní multifunkční hodinky s výrazným ciferníkem a moderním designem jsou ideální pro úspěšné a cílevědomé muže. Hodinky mají švýcarskou luminiscenční barvu, která podsvětluje indexy a dodává jim jedinečný vzhled. Jsou vyrobené z oceli a jsou vybaveny kalibrem Seagull 2867. Mají voděodolnost 5 ATM, safírové sklo a datumovku.
Česká značka Prim je na trhu již od roku 1946. Vyznačuje se skvělou přesností a spolehlivostí. Pro výrobu hodinek Prim jsou využívány jen ty nejkvalitnější materiály a nejpřesnější strojky na světě.
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Ukazatel data | Datum + den + měsíc |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Klasické hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Automatický |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrná |
| Barva ciferníku | Červená |
| Řemínek | Kůže |
