| Rozměr pouzdra | 46 - 50 mm |
| Tvar pouzdra | Hranatý |
| Barva řemínku | Bílá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 66 g |
| Luminiscence | Ručičky |
| Ukazatel data | Datum |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Fashion hodinky |
| Určení | Dámské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Zlatá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Řemínek | Kůže |
Originální hodinky pro ženy Prim - W03P.10119.A. Řemínek hodinek je vyroben z kvalitní pravé kůže v bílé barvě po stranách prošívané. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé nerez oceli 316L, povrchově upravené technologií IPGR - odstín červeného zlata.
Hranaté pouzdro do kterého je vsazen strojek Miyota GP 10 je vodotěsné do hloubky 0,5 metrů. Hodinky Prim - W03P.10119.A tedy zaručují odolnost proti vodě při běžném užívání.
Ciferník ve přehledný v bílé barvě s růžovými arabskými číslicemi a datumem umístěn na pozici čísla 12. Hodinky Prim - W03P.10119.A jsou vhodné do společnosti i na běžné nošení jsou pohodlné a zaručeně zaujmou okolí.
Rozměr: 38x47x11 mm
Hmotnost: 66 g
| Rozměr pouzdra | 46 - 50 mm |
| Tvar pouzdra | Hranatý |
| Barva řemínku | Bílá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 66 g |
| Luminiscence | Ručičky |
| Ukazatel data | Datum |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Fashion hodinky |
| Určení | Dámské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Zlatá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Řemínek | Kůže |
