| Rozměr pouzdra | 36 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Modrá |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Ukazatel data | Datum |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dámské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Automatický |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrná |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Řemínek | Kůže |
Model PRIM Lady Elegant představuje klasickou eleganci, která oslovuje srdce žen. Tyto automatické hodinky jsou určeny pro dámy, které očekávají trendy vzhled i vysokou kvalitu od svých doplňků. Nechejte se vtáhnout do světa hodinek, které spojují eleganci, nadčasovost a dokonalost. Naše dámské hodinky kombinují klasickou jemnost s moderními prvky, tvořící šperk, který budete chtít nosit každý den.
Česká značka Prim je na trhu již od roku 1946. Vyznačuje se skvělou přesností a spolehlivostí. Pro výrobu hodinek Prim jsou využívány jen ty nejkvalitnější materiály a nejpřesnější strojky na světě.
| Rozměr pouzdra | 36 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Modrá |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Ukazatel data | Datum |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dámské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Automatický |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrná |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Řemínek | Kůže |
