| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Ukazatel data | Datum |
| Řada | Contemporary |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Mechanický s automatickým nátahem |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Ocel |
Hodinky Orient Star RE-BX0010A00B patří do prestižní řady Contemporary M34 a představují výrazně luxusnější model s důrazem na originalitu a exkluzivitu.
Tento model byl vytvořen jako limitovaná edice (pouze 255 kusů na světě) k výročí značky Orient Star, což z něj dělá sběratelsky velmi atraktivní kousek.
Největší dominantou je unikátní ciferník vyrobený ze skutečného meteoritu, jehož přirozená struktura vytváří neopakovatelný vzor – každý kus je tedy originál. Inspirace vychází z vesmíru a meteorického roje Perseid, což dodává hodinkám výjimečný charakter. Uvnitř pracuje in-house automatický strojek kalibru F8N64 s rezervou chodu přibližně 60 hodin, funkcí hacking (zastavení vteřinovky) a velmi dobrou přesností, což potvrzuje vysokou úroveň japonského hodinářství.
Pouzdro z nerezové oceli o průměru 40 mm doplňuje safírové sklíčko s antireflexní úpravou a průhledné dýnko, díky kterému je možné sledovat chod strojku. Voděodolnost dosahuje 100 metrů, což je nadstandard u elegantních modelů. Hodinky disponují také praktickými funkcemi, jako je datumovka a ukazatel rezervy chodu, přičemž celkové zpracování kombinuje technickou preciznost s výrazným designem. Celkově jde o výjimečný model, který spojuje tradiční japonské hodinářství s luxusním zpracováním a kosmickou estetikou – ideální volba pro náročné zákazníky nebo sběratele.
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Ukazatel data | Datum |
| Řada | Contemporary |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Mechanický s automatickým nátahem |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Ocel |
