| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Hnědá |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Řada | Contemporary |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Mechanický s automatickým nátahem |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Hnědá |
| Řemínek | Kůže |
Hodinky Orient Star RE-AU0113Y00B patří do moderní řady Contemporary a představují velmi univerzální model, který kombinuje elegantní vzhled s každodenní praktičností. Dominantním prvkem je béžový ciferník se sandblast (pískovanou) texturou, která vytváří jemný matný efekt a dodává hodinkám současný, lehce minimalistický charakter. Díky decentním indexům a ukazateli rezervy chodu působí ciferník čistě, ale zároveň technicky zajímavě.
Model je vybaven in-house automatickým strojkem kalibru F6N43, který nabízí rezervu chodu přes 50 hodin, možnost ručního nátahu a funkci hacking (zastavení vteřinové ručky pro přesné nastavení času). Pouzdro z nerezové oceli má průměr přibližně 38,5–40 mm, což zajišťuje velmi pohodlné nošení na většině zápěstí. Hodinky doplňuje safírové sklíčko s antireflexní úpravou a průhledné dýnko, díky kterému lze sledovat chod mechanického strojku.
Praktickou výhodou je také voděodolnost 100 metrů, díky které jsou hodinky vhodné nejen do kanceláře, ale i pro běžné denní aktivity. Kožený řemínek podtrhuje jejich elegantní, ale nenucený styl. Celkově jde o velmi vyvážený model, který osloví zákazníky hledající moderní mechanické hodinky s jemným designem, vysokou kvalitou zpracování a univerzálním využitím od formálních po volnočasové příležitosti.
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Hnědá |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Řada | Contemporary |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Mechanický s automatickým nátahem |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Hnědá |
| Řemínek | Kůže |
