| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Řada | Contemporary |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Mechanický s automatickým nátahem |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Řemínek | Ocel |
Hodinky Orient Star RE-AU0112V00B patří do moderní řady Contemporary a zaujmou především svým netradičním, ale velmi elegantním designem, který kombinuje klasické prvky s výraznější barevností. Dominantou modelu je fialový ciferník, který působí originálně a mění odstín podle dopadu světla – díky tomu hodinky působí na ruce živě, ale stále dostatečně decentně pro každodenní nošení.
Uvnitř pracuje in-house automatický strojek kalibru F6N43, který nabízí rezervu chodu přes 50 hodin, možnost ručního nátahu a funkci hacking pro přesné nastavení času. Ciferník je doplněn o ukazatel rezervy chodu a datumovku, což přidává na praktičnosti i technickém dojmu, aniž by byl narušen přehledný design. Pouzdro z nerezové oceli o průměru přibližně 38,5–40 mm zajišťuje pohodlné nošení, zatímco safírové sklíčko s antireflexní úpravou chrání ciferník proti poškrábání. Nechybí ani průhledné dýnko, které umožňuje sledovat chod mechanického strojku.
Hodinky jsou osazeny ocelovým náramkem a disponují voděodolností 100 metrů, takže jsou vhodné nejen do společnosti, ale i pro běžné denní aktivity. Celkově jde o stylový a univerzální model, který osloví zákazníky hledající kvalitní mechanické hodinky s originálním barevným provedením a typickou precizností značky Orient Star.
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Řada | Contemporary |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Mechanický s automatickým nátahem |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Řemínek | Ocel |
