| Kolekce | Series 8 |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Luneta | Obousměrně otočná |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Ukazatel data | Datum |
| Materiál pouzdra | ušlechtilá nerez ocel |
| Typ skla | safírové |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Mechanický s automatickým nátahem |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | modrý |
| Řemínek | Ocel |
Citizen NB6060‑58L jsou pánské mechanické hodinky navržené pro každodenní nošení i cestování s důrazem na přesnost a praktičnost. Tyto hodinky mají robustní 41 mm pouzdro z nerezové oceli a modrý ciferník, který působí elegantně a současně sportovně. Číselník je dobře čitelný díky výrazným indexům a ručičkám s luminiscenční vrstvou, takže se čas snadno odečítá i při slabším světle. Na ciferníku je umístěné okénko s datem na pozici 3. hodiny, což je praktická funkce pro každodenní použití.
Hodinky patří do řady Series 8 GMT Automatic a jsou poháněny automatickým mechanickým strojkem Citizen kalibru 9054, který se natahuje pohybem zápěstí a nabízí vysokou přesnost a až přibližně 50 hodinovou rezervu chodu. Ten je možné sledovat skrz průhledné dýnko. Součástí modelu je i GMT funkce, tedy možnost zobrazovat čas ve druhém časovém pásmu pomocí samostatné ručky, což ocení cestovatelé či lidé, kteří často komunikují s jinými časovými zónami.
Hodinky mají safírové sklíčko s antireflexní úpravou, které je velmi odolné proti poškrábání a zároveň zlepšuje čitelnost ciferníku i na slunci. Vodotěsnost 100 m (10 ATM) je dostačující pro běžné vodní aktivity jako plavání nebo sprchování. Celkový design kombinuje elegantní styl s technickou funkčností, takže model působí univerzálně – hodí se jak do práce, tak i na volný čas.
| Kolekce | Series 8 |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Luneta | Obousměrně otočná |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Ukazatel data | Datum |
| Materiál pouzdra | ušlechtilá nerez ocel |
| Typ skla | safírové |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Mechanický s automatickým nátahem |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | modrý |
| Řemínek | Ocel |
