Kód: MNCP15-521-C
486s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Náhrdelníky
Provedení Srdce
Určení Dámské
Materiál Ocel
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 4.15 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náhrdelník ocel srdce MNCP15-521-C
Popis produktu
Materiál:
  • chirurgická ocel
  • váha: +/- 4,15 g
Rozměry:
  • šířka řetízku: 1 mm
  • srdce: 17 x 15 mm
  • zirkon: 1,50 mm