Kód: MNCP15-521-A
466s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Náhrdelníky
Provedení Srdce
Určení Dámské
Materiál Ocel
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 4.15 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náhrdelník ocel srdce MNCP15-521-A
Popis produktu
Materiál:
  • chirurgická ocel
  • váha: +/- 4,15 g
Rozměry:
  • šířka řetízku: 1 mm
  • srdce: 17 x 15 mm
  • zirkon: 1,50 mm