Kód: 10911-NR01-CV
Značka: Goldex
-32%
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - růžové
Kameny Diamanty
Barva kamene Bílá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 2,50 mm
Kameny váha 0.055 ct
Kameny barva G - bílá +
Kameny čistota SI
Náramek zlato 585 facetovaný 44-1539
Dámský náramek žluté zlato 585/1000 přírodní diamant 0.055 ct G/SI růžový 10911-NR01-CV
Popis produktu
Chcete zapůsobit na vaši milou či blízkou osobu? Rozzařte jí ruku náramkem s diamantem. Tento elegantní náramek je vyroben z růžového čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 v lesklé povrchové úpravě s jedním kulatým diamantem briliantového brusu, který zajišťuje maximální brilanci vybroušených facet, dokonale odráží světlo a neuvěřitelné září z každého úhlu pohledu! Diamant je zatepaný "na hladko" do kulaté obruby. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
Rozměry:
  • šířka obruby s diamantem: 6,50 mm
  • výška obruby s diamantem: 2,50 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
  • brus: briliantový
  • rozměr: 2,50 mm
  • váha celkem: 0,055 ct
  • barva: G - bílá +
Určení Dámské
Materiál Zlato - růžové
Kameny Diamanty
Barva kamene Bílá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 2,50 mm