Kód: 10828-NR01-CVB
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - bílé - růžové
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 3,25 mm
Dámský náramek žluté zlato 585/1000 přírodní diamant 0.130 ct G/SI 10828-NR01-CVB
Popis produktu
Chcete zapůsobit na vaši milou či blízkou osobu? Rozzařte jí ruku náramkem s diamantem. Tento elegantní náramek je vyroben v kombinaci bílého a růžového čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 v lesklé povrchové úpravě s jedním kulatým diamantem briliantového brusu, který zajišťuje maximální brilanci vybroušených facet, dokonale odráží světlo a neuvěřitelné září z každého úhlu pohledu! Diamant je vsazený do pevné čtyřkrapnové obruby. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
Rozměry:
  • šířka obruby s diamantem: 4,00 mm
  • výška obruby s diamantem: 3,00 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
  • brus: briliantový
  • rozměr: 3,25 mm
Určení Dámské
Materiál Zlato - bílé - růžové
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 3,25 mm