Kód: 10828-NR01-B
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.40 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Bílá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 3,25 mm
Kameny váha 0.130 ct
Kameny barva G - bílá +
Kameny čistota SI
Dámský řetízek stříbro 925 cHRS-13-RDIS162F-020-AWY-RH CHRS-13RDIS162F-020-AWY-RH
Dámský náramek žluté zlato 585/1000 přírodní diamant 0.130 ct G/SI 10828-NR01-B
Popis produktu
Chcete zapůsobit na vaši milou či blízkou osobu? Rozzařte jí ruku náramkem s diamantem. Tento elegantní náramek je vyroben z bílého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 v lesklé povrchové úpravě s jedním kulatým diamantem briliantového brusu, který zajišťuje maximální brilanci vybroušených facet, dokonale odráží světlo a neuvěřitelné září z každého úhlu pohledu! Diamant je vsazený do pevné čtyřkrapnové obruby. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
Zlato
  •  ryzost: 585/1000
  •  váha: +/- 1,40 g
Rozměry:
  • šířka obruby s diamantem: 4,00 mm
  • výška obruby s diamantem: 3,00 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
Diamant
  • typ: kulatý
  • brus: briliantový
  • rozměr: 3,25 mm
  • váha celkem: 0,130 ct
  • barva: G - bílá +
  • čistota Si - small inclusion
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Zlato - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.40 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Bílá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 3,25 mm