Kód: 10911-NR01-B-Champ
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.20 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Champagne
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 2,50 mm
Kameny váha 0.055 ct
Kameny barva C - hampagne
Kameny čistota SI
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náramek bílé zlato 585/1000 přírodní diamant 0.055 ct champagne 10911-NR01-B-Champ
Popis produktu
Chcete zapůsobit na vaši milou či blízkou osobu? Rozzařte jí ruku náramkem s diamantem. Tento elegantní náramek je vyroben z bílého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 v lesklé povrchové úpravě s jedním kulatým diamantem barvy Champagne vybroušeným briliantovým brusem, který zajišťuje maximální brilanci vybroušených facet, dokonale odráží světlo a neuvěřitelné září z každého úhlu pohledu! Diamant je zatepaný "na hladko" do kulaté obruby. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
K tomuto náramku je možné dokoupit náhrdelník 10911-NH, náušnice 10911přívěsek 10912 .
Zlato
  •  ryzost: 585/1000
  •  váha: +/- 1,20 g
Rozměry:
  • šířka obruby s diamantem: 6,50 mm
  • výška obruby s diamantem: 2,50 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
Diamant
  • typ: kulatý
  • brus: briliantový
  • rozměr: 2,50 mm
  • váha celkem: 0,055 ct
  • barva: Champagne
  • čistota Si - small inclusion
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Zlato - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.20 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Champagne
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 2,50 mm