Kód: 10851-NR01-CV
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - růžové
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,50 mm
Kameny čistota SI
Náramek zlato 585 facetovaný 44-1539
Dámský náramek žluté zlato 585/1000 přírodní diamant 0.030 ct G/SI s brilianty 10851-NR01-CV
Popis produktu
Elegantní náramek je vyroben z růžového čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 v lesklé povrchové úpravě. Skládá se z řetízku typu anker, který má facetované očka - facety jsou zhotoveny diamantovým nástrojem, který dodává vzniklým facetám maximální lesk, díky kterému dokonale odráží světlo a mají krásnou brilanci ze všech úhlů pohledu! Uprostřed náramku je ozdoba s dvěma kulatými diamanty briliantového brusu, který zajišťuje maximální brilanci vybroušených facet. Diamanty jsou vsazeny do ozdoby pomocí pevných krapniček. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
Rozměry:
  • délka ozdoby: 12 mm
  • šířka ozdoby: 5,5 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
  • brus: briliantový
  • rozměr: 1,50 mm 2 ks
Určení Dámské
Materiál Zlato - růžové
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,50 mm