Kód: 10872-NR01-B
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.50 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Bílá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 2,10 mm
Kameny váha 0.035 ct
Kameny barva G - bílá +
Kameny čistota SI
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náramek bílé zlato 585/1000 přírodní diamant 0.035 ct G/SI křížek s briliantem 10872-NR01-B
Popis produktu
Náramek je vyrobený z bílého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 v lesklé povrchové úpravě. Skládá se z řetízku typu anker, který má facetované očka - facety - lesklé plošky jsou zhotoveny diamantovým nástrojem, který dodává vzniklým facetám maximální lesk, díky kterému dokonale odráží světlo a mají krásnou brilanci ze všech úhlů pohledu! Uprostřed náramku je křížek s jedním kulatým diamantem briliantového brusu, který zajišťuje maximální brilanci vybroušených facet. Diamant je vsazený do křížku pomocí čtyř pevných krapniček. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
K tomuto náramku je možné dokoupit náhrdelník 10872-NH01 a přívěsek 10872.
Zlato
  •  ryzost: 585/1000
  •  váha: +/- 1,50 g
Rozměry:
  • délka křížku: 18 mm
  • šířka křížku: 11 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
Diamanty:
  • typ: kulatý
  • brus: briliantový
  • rozměr: 2,10 mm
  • váha celkem: 0,035 ct
  • barva: G - bílá +
  • čistota Si - small inclusion
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Zlato - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.50 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Bílá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 2,10 mm