Kód: 140018-NR01-ZLB-DIA
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - žluté - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.20 g
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,10 mm
Kameny počet 11
Kameny váha 0.060 ct
Kameny barva b - ílá
Kameny čistota SI
Náramek žluté zlato 585 Anker 44-1021
Dámský náramek žluté zlato 585/1000 přírodní diamant 0.060 ct kříž 140018-NR01-ZLB-DIA
Popis produktu
Náramek je vyroben ze žlutého a z bílého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 a tvoří ho řetízek typu anker s lesklými facetami na každém očku. Facety jsou zhotoveny diamantovým nástrojem, který dodává vzniklým facetám krásný lesk a třpyt. Uprostřed řetízku je kříž. Celý náramek je v lesklé povrchové úpravě. V křížku je vsazeno jedenáct kulatých diamantů briliantového brusu, který zajišťuje maximální brilanci vybroušených facet diamantu, dokonale odráží světlo a krásně září z každého úhlu pohledu! Diamanty jsou vsazeny do křížku pomocí krapen. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
Zlato
  •  ryzost: 585/1000
  •  váha: +/- 1,20 g
Rozměry:
  • výška - délka křížku: 17 mm
  • šířka křížku: 9 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
  • brus: briliantový
  • rozměr: 1,10 mm - 11 ks
  • váha celkem: 0,060 ct
  • barva: bílá
  • čistota Si - small inclusion
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Zlato - žluté - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.20 g
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,10 mm