Kód: 10947-NR01-ZLB-Champ
Značka: Goldex
-29%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - žluté - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.90 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Champagne
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,20 mm
Kameny váha 0.006 ct
Kameny barva C - hampagne
Kameny čistota SI
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náramek zlato mix 585/1000 přírodní diamant 0.006 ct kříž 10947-NR01-ZLB-Champ
Popis produktu
Náramek je vyroben v kombinaci žlutého a bílého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 a tvoří ho řetízek typu anker s lesklými facetami na každém očku. Facety jsou zhotoveny diamantovým nástrojem, který dodává vzniklým facetám krásný lesk a třpyt. Uprostřed řetízku je kříž. Celý náramek je v lesklé povrchové úpravě. V křížku je vsazen jeden kulatý diamant barvy Champagne briliantového brusu, který zajišťuje maximální brilanci vybroušených facet diamantu, dokonale odráží světlo a krásně září z každého úhlu pohledu! Diamant je zatepaný "na hladko" přímo do kříže. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
K tomuto náramku je možné dokoupit náhrdelník 10947-NH a přívěsek 10947 .
Zlato
  •  ryzost: 585/1000
  •  váha: +/- 1,90 g
Rozměry:
  • výška - délka křížku: 21 mm
  • šířka křížku: 14 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
Diamant
  • typ: kulatý
  • brus: briliantový
  • rozměr: 1,20 mm
  • váha celkem: 0,006 ct
  • barva: Champagne
  • čistota Si - small inclusion
Druh Náramky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Zlato - žluté - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.90 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Champagne
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,20 mm